Sphinx un Clusterpoint

Piedāvājam populārāko meklētāju integrāciju gan mūsu produktos, gan citu uzņēmumu izstrādātajos portālos un aplikācijās. Šo pakalpojumu izmanto vietnes ar lielu datu apjomu vai specifiskām meklēšanas prasībām - ziņu portāli, uzziņu dienesti un katalogi u.c. Galvenās atšķirības no meklēšanas realizācijām izmantojot datubāzi (MySQL, MSSQL u.c.), ir ātrdarbība un paplašinātas meklēšanas iespējas, piemēram vārdu locīšana. Nodrošinām Microsoft Office, OpenOffice, PDF u.c. dokumentu indeksēšanu. Meklētāji dod iespēju meklēt ne tikai precīzu tekstu, bet arī locījumos, tai skaitā latviešu valodā.
Web izstrādes uzņēmumiem piedāvājam sadarbības iespējas - palīdzēsim integrēt meklētāju jūsu izstrādājamā vietnē kā arī nodrošināsim tai hostinga vietu.

Sphinx search

Nodrošina gan reāla laika datu indeksēšanu, gan periodisku datu ielādi no MySQL, PostgreSQL, ODBC (MS SQL, Oracle u.c.) datubāzēm.

Clusterpoint

Clusterpoint ir dokumentu orientēta XML DBVS. Tas nozīmē ka Clusterpoint paredzēts dokumentu uzglabāšanai XML formātā un meklēšanai tajos. To var izmantot gan kā pilnvērtīgu datubāzi, gan kā meklētāju.

Vajag palīdzību? Pastāstiet par savu projektu!