HDD, Flash datu atjaunošana

Visiem datiem, kurus uzskatiet par nozīmīgiem, ieteicams regulāri izveidot rezerves kopijas. Tās vēlams izvietot uz atsevišķiem datu nesējiem.

Ja reiz lasāt šo informāciju tad iespējams Jūsu vienīgais datu eksemplārs ir bojāts. Šādiem gadījumiem piedāvājam mūsu datu atjaunošanas pakalpojumu. Atjaunosim Jūsu zaudētos datus gan no cietiem diskiem(HDD), gan no zibatmiņām (Flash).

Datu atjaunošana tiek veikta gadījumos kad dati tiek neplānoti nodzēsti vai piemēram formatēšanas un cieto disku kļūdainas darbības rezultātā paliek nepieejami.

Nekad nevar būt 100% garantijas datu atgūšanā, turklāt, mēģinot saviem spēkiem atjaunot datus, pastāv iespēja tos neatgriezeniski sabojāt. Tādēļ, konstatējot, ka dati ir nepieejami, iesakām Jums pašiem neveikt nekādas datu atjaunošanas darbības, bet tā vietā neizmantot un atvietonot datu nesēju. Kā arī iespējams ātrāka laikā griezties pie speciālista.

Tevale speciālisti Jums palīdzēs atjaunot zaudētos datus ātri un kvalitatīvi, jo mūsu rīcībā ir tam piemērota professionāla aparatūra un atbilstošs programnodošinājums, kā arī profesionālās zināšanas.

Piedāvājam bezmaksas diagnostiku ar mēķi precizēt atjaunošanas izmaksas. (atjanošanas maksa parasti sastādā ~25-100 Eur).

Datu atjaunošana veicam šādu veidu cietajiem diskiem:

  • Izmēri: 1.8",2.5",3.5"
  • Pieslēguma interfeisi: IDE, SATA (eSATA,USB,Firewire)
  • Ražotāji: Maxtor, IBM, Seagate, Toshiba, Hitachi, Western Digital, Fujitsu, Quantum, Samsung un citiem.

Datu atjaunošana no Zibatmiņas (Flash) iekārtām:

  • USB Flash diskiem.
  • Flash kartēm: SD, MicroSD(HC), xD, CF, MMC, Memory Stick.

Dati Jums tiks atgriezti, ierakstot tos CD, DVD, HDD, vai citos datu nesējos pēc klienta pieprasījuma.

Kontaktinformācija:

Tel. 2 5454 330

Atbalsta e-pasts